NAŠE SLUŽBY

Poskytujeme špičkové služby, které odpovídají potřebám zákazníků.


Spolupracujeme se společnostmi zvyšujícími efektivitu svých obchodních procesů prostřednictvím platformy Salesforce. Náš tým odborníků nabízí konzultace, invenci, implementaci, školení, vývoj a integrační služby se zaměřením na Sales, Service a Marketing Cloud. Soustavně pomáháme rozvíjet schopnosti klientů v oblasti Salesforce.


Automatizace marketingu
Poradenství v oblasti technologií
Procesní audit
Řízení změn

Analýza dat
Sales Enablement
Vývoj vlastních řešení
Integrace systémů
_  JAK PRACUJEME

Zjistěte, jak pracujeme s našimi klienty.

KROK 1

PŘÍPRAVA


Identifikujeme problémy klienta a ve spolupráci s ním hledáme řešení. Společnou diskusí dosáhneme, že zadání bude dokončeno na té nejvyšší úrovni.

KROK 2

DEFINICE ZADÁNÍ

Po pečlivém přezkoumání jsou zohledněny připomínky zákazníka, aby bylo zajištěno vyhovění očekávání a všech potřeb. Zadání je považováno za hotové, jakmile zákazník poskytne zpětnou vazbu.

KROK 3

NÁVRH ŘEŠENÍ

Ze zadání vzniká návrh řešení, v rámci něj obvykle uvádíme odhadovanou časovou náročnost.

KROK 4

TVORBA SPRINTŮ


Spolupracujeme se zúčastněnými stranami na strategickém plánování sprintů s využitím agilní metody. Díky tomu jsou naše projekty dokončovány efektivně.

KROK 5

IMPLEMENTACE

Implementace je zahájena a průběžná práce je dle plánu dodávána do prostředí sandbox (INT), zde probíhá pravidelné testování. Proces má za cíl zajistit, že vyvíjené řešení splňuje požadované standardy a je připraveno do další fáze testování.

 KROK 6

TESTOVÁNÍ

Jakmile je řešení připraveno, bude znova důkladně kompletně otestováno v  User Acceptance Testing (UAT) prostředí. Cílem je zajistit, aby řešení před nasazením splňovalo předpokládanou kvalitu a spolehlivost.

KROK 7

NASAZENÍ

Otestováná verze v sandboxu je přesunuta do "ostrého" provozu do produkční instance. Po přenosu je uživatelům zajištěna možnost přístupu k nejaktuálnější verzi vyvinutého řešení.

KROK 8

DODÁNÍ

Na závěr je vytvořena komplexní zpráva s podrobnými informacemi o průběhu celé implementace, provedeno školení všech uživatelů a nastavení prostředí pro dlouhodobou údržbu. Cílem zprávy je poskytnout zadavateli informace o průběhu prováděných prací a poskytnout ucelený přehled o celém procesu realizace a výsledcích.

_  NAŠE REFERENCE

Získali jsme důvěru těchto skvělých společností.

_ NÁŠ TÝM

O nás


Jsme konzultační společnost zaměřená na business procesy, Salesforce a firemní vzdělávání. INTERCODEC je hrdým partnerem Salesforce od roku 2016.

Naši klienti pocházejí z různorodých odvětví, například financí, výroby, energetiky, technologií, maloobchodu či zdravotnictví. Máme tým odborníků, který se snaží pomáhat klientům zvyšovat efektivitu využívání CRM Salesforce a dosahovat vytyčených cílů.

Nabíráme nové kolegy! »

Jste vývojářem Salesforce? Pošlete nám e-mail na adresu hiring@intercodec.cz

_ NÁŠ BLOG

Další informace o Salesforce najdete na našem blogu.

_ KDE SÍDLÍME

INTERCODEC CZECH s.r.o.


Chotěšovská 680/1,
Prague 9,
190 00 Czech Republic
IČO: 02582589
DIČ: CZ02582589
Zapsáno u MS Praha, sp. zn. C 220990
Bankovní účet: RB 7960550001 / 5500

Pondělí - Pátek 900 - 1700


+420 720 575 755
info@intercodec.cz

_ O VÁS

Napište nám

Napište nám více o Vašich požadavcích a očekáváních na Salesforce? Jaký typ řešení hledáte? Máte zájem o přizpůsobení Salesforce Vašim konkrétním potřebám? Chcete pomoci s integrací, implementací nebo školením Salesforce?

Rádi bychom se dozvěděli více!

Rádi bychom se o Vás dozvěděli více!